,

Tesla Sahibi Bir Youtuber’ın Benzinli Araca Geçmek İstediğini Söylediği Video Yayından Kaldırıldı

Elektrikli otomobil meraklısı binlerce kullanıcının severek takip ettiği, 700.000’den fazla takipçisi ve 80 milyondan fazla görüntülenmesi bulunan ünlü Youtuber Rich Benoit, kullandığı Tesla aracı bırakıp onun yerine benzinli bir araç alacağını açıkladı. Video, birkaç saat içerisinde topluluk kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle platformdan kaldırıldı.

Videolarının çoğunda parçaları sökülmüş Tesla’lar üzerinde çalışan ve onları yeni bir projeye dönüştürmeyi amaçladığını paylaşan Benoit, kaldırılan videosunda yakın zamanda bu projesinden vazgeçtiğini ve artık benzinli bir araç sahibi olmak istediğini duyurdu.

Rich Benoit, “Why I’m selling my Tesla and going back to Gas?” (Neden Tesla’mı satıp benzine geri dönüyorum?) adlı videoda 2013 model bir Tesla’nın üzerinde uzun zamanlar çalıştığı projesini satacağını açıkladı.

“Bu video diğerlerinden biraz daha farklı olacak. Bu sefer bir Tesla Model S’i yeniden inşa edeceğim. Tüm sürecin tek bir bölüm içerisinde başlayıp bittiği bu videonun sonunda neden tekrar benzinli bir araca geçtiğimi konuşacağız. Biraz ironik değil mi?” şeklinde giriş yaptığı video yayından kaldırıldı.

Ünlü Youtuber Videonun Kaldırılmasının Sorumlusu Olarak Tesla Fanlarını Gösterdi

Twitter hesabından paylaştığı bir gönderide “Tesla hayranları adeta bir voltran oluşturdu ve videonun kaldırılması için bir araya geldi. Videonun konusu ise Tesla’mı satıp benzinli bir araç almak istememle alakalıydı. Bayanlar ve baylar, arı kovanına çomak sokarsanız sonu bu şekilde biter.” şeklinde konuştu.

Video daha sonrasında YouTube tarafından incelendi ve yayından kaldırılmasını gerektirecek bir husus olmadığı görüldü. Ardından tekrar yayına alındı.

Ünlü Filmlerde Muhtemelen Daha Önce Fark Etmediğiniz 10 Detay

Ünlü Çizgi Film Karakterlerinin Plajdaki İlk Günleri