, ,

Yaşın Sadece Bir Sayı Olduğunu Bize Her Fırsatta Anımsatan Jason Statham ve Rosie Huntington-Whiteley Çifti

Hollywood’un kuşkusuz en cool çiftlerinden olan Jason Statham ve Rosie Huntington-Whiteley’in yaklaşık 10 yıldır devam eden birlikteliklerini sizler için masaya yatırdık. Aralarındaki yaş farkının ilişkilerinin önüne geçmesine izin vermeyen çift görenleri kendilerine imrendirmeye devam ediyor.

 

Neredeyse 4 yıldır nişanlı olan çiftin dünyalar tatlısı bir de bebekleri var. İlişkileri her zamankinden daha güçlü görünüyor ve birlikte olmadıkları bir zamanları hatırlamak gerçekten zor.
İşte, Jason Statham ve Rosie Huntington-Whiteley’in ikilisinin nerede ve ne zaman beraber olmaya başladıklarının kısa bir özeti.

 

Hepimizin bildiği üzere 32 yaşındaki Rosie Huntington-Whiteley model, aktrist ve Victoria Secret’in eşsiz meleklerinden biri. Henüz 16 yaşındayken Halkla İlişkiler uzmanı olmak için bir ajansa cv gönderdiğinde model olması için yönlendirildi. Bundan sonraki birkaç yıl içerisinde Clinique, DKNY, Ralph Lauren, Victoria’s Secret gibi birçok global marka ile işbirliğine imza attı.

 

52 yaşındaki Jason Statham ise 32 yaşına kadar İngiliz milli dalış takımında olduğu için oyunculuk kariyerine geç başladı. Para kazanmak için sokaklarda sahte Cartier saatler ve parfümler sattı. 90’larda, Tommy Hilfiger’in reklam kampanyasında sporcu olarak yer aldıktan sonra yıldızı parladı.

 

Jason ve Rosie 2010 yılında Coachella Müzik Festivali’nde tanıştılar. Diğer ünlü çiftlerin aksine, ilişkilerini uzun bir süre gözlerden uzak yaşadılar.

 

Yaklaşık 6 ay sonra çift birlikte yaşamaya ve ilişkilerini duyurmaya başladı. Aradaki 20 yaş farkı nedeniyle tepkilerin odağı haline geldilerse de bunu önemsemediler.

 

Rosie basına verdiği bir röportajda Jason’ın maço duruşunun aksine mizah anlayışından etkilendiğini dile getirdi. Bir kişi sizi doğru zamanda nasıl güldürebileceğini bildiğinde, dünyanız değişir. Ayrıca Jason’nın onu her işinde desteklemesini de takdir ettiğini belirtmiş güzel model.

 

Ocak 2016’da Rosie’nin elinde bir nişan yüzüğü görüldü. Çift daha sonra nişanlandıklarını doğruladı, ancak düğünle ilgili sorulan sorular hakkında hiçbir şekilde yorum yapmadı.Aynı yılın sonbaharında Rosie, kırmızı halıda hamile olduğunu tüm dünyaya duyurdu ve 2017 yılının Haziran ayında oğulları Jack Oscar Statham’ı kucaklarına aldılar.

 

İlişkilerini ve yaşamlarını nadiren paylaşan çift sadece özel durumlarda ve günlerde birbirleri ile ilgili paylaşım yapmaya özen gösteriyor.

 

Her zaman göz önünde olan bu çiftin insanlara dedikodu malzemesi vermeden ilişkilerini özel tutması ise ayrı bir başarı. Kendilerine ömür boyu sürecek mutluluklar diliyoruz.

Fenerbahçe Kupaya Veda Etti

90’lı Yılların Moda Trendleri Geri Dönüyor