,

Yaz İçin Son Çağrı; Evde Kolaylıkla Kullanabileceğiniz 10 Spor Uygulaması

1- MyFitnessPal

Tüm besinleri ve kalori tablolarını kendi veritabanında tutan uygulama gün içinde tükettiğiniz besinlerin kalorilerini sizin için hesaplıyor ve böylece daha ölçülü beslenmenizi sağlıyor. Üstelik alınan kalorileri yakmak için de sizi egzersize teşvik ediyor.

2-Nike Training Club

Sizin gelişiminize ve yapınıza göre özel eğitmenlerce hazırlanan videolar ile egzersiz yapmanıza olanak tanıyan uygulama oldukça popüler.

3- Sworkit

PlayStore’da 5.000.000+ yüklemeye sahip uygulama içerisinde güç, kardiyo, yoga ve esneme gibi egzersiz programlarını barındırıyor. Vücudunuzda geliştirmek istediğiniz bölge ile ilgili antremanlara da  erişebilir ve egzersiz aletlerine ihtiyaç duymadan ev ortamında kolaylıkla formunuza kavuşabilirsiniz.

4- Seven – Quick At Home Workouts

Eğer spor için ayırabileceğiniz fazla bir zaman bulunmuyorsa, bu uygulama tam da size göre. Yedi dakikalık egzersizler ile kısa sürede fayda sağlamayı vaadeden uygulama, vazgeçilmeziniz olabilir.

5- Adidas Training by Runtastic

Spor yapmaya oldukça hevesli, fakat nereden başlayacağını bilemeyen kullanıcılar için tasarlanan mobil uygulama başlangıç seviyesinden uzman seviyesine kadar birçok egzersiz seçeneğini barındırıyor. Çeşitli sürelerde tamamlanan antreman programlarını tamamladıkça fazlasını yapmak için kendinizi motive edebilirsiniz.

6- Yoga Studio: Mind & Body

Hareketli bir egzersiz yerine esnemeyi ve kendi ile baş başa kalmayı tercih edenlerdenseniz bu uygulamaya bayılacaksınız. 65 detaylı ders ve 280 pozisyonluk arşivi ile Yoga Studio tüm yoga severlerin gözdesi olmaya aday.

7- Fit 365

2016 yılında AppStore’da en iyi egzersiz uygulamalarından biri seçilen Fit365 ile farklı beklentilerinizin karşılığını alabilirsiniz. Kalori, sıvı, egzersiz ve daha birçok faaliyetinizin verilerini tutarak sizin için tam bir spor koçu görevi üstlenen uygulama Türkçe dil desteği ile de oldukça kullanışlı.

8- Gymaholic

Vücudunuzda geliştirmek istediğiniz bölgeyi seçip, o bölgeye özel antremanları ile sıkılaşmanıza yardımcı olan uygulamanın barındırdığı zorluk derecesini kendi yapınıza göre ayarlayabiliyorsunuz. Uygulamaya App Store üzerinden ulaşabilir ve bir haftalık ücretsiz deneme süresinden faydalanabilirsiniz.

9- PUMATRAC

Spor yapmayı istiyor fakat bunun için biraz teşviğe ihtiyaç duyuyorsanız sizi bu tarafa alalım. Pumatrac, kullanıcılarına her gün motivasyon amaçlı bildirimler göndererek monotonluktan sıyrılmalarını sağlıyor. 80’den fazla ücretsiz egzersiz programı ve uzman eğitmenler tarafından hazırlanan videolar ile spora hayır diyemeyeceksiniz.

10- Wakeout!

Biraz sarsılıp kendinize gelmeye ihtiyaç duyuyorsanız bu uygulamayı gönül rahatlığı ile edinebilirsiniz. Wakeout! uygulaması, kısa süreli fakat etkili egzersizleri ile gün içinde hep aktif hissetmeniz için tasarlanmış.

Burada Gördüğünüz Her Şey Tuzdan Yapılmış

Valorant Ücretsiz Olarak Tamamen Yayınlandı