,

Fadıl Akgündüz: Coronavirüs Aşısını Bulmak İçin Laboratuvar Kuruyorum Gelin Bana Ortak Olun

Fadıl Akdündüz’ü tanımayan yoktur herhalde.. Her 3 – 5 senede bir ortaya çıkıp sonra tekrar ortalıktan kaybolan Fadıl Akgündüz şimdide coronavirüsün ilacını bulmak için ortaya çıktı.

Daha çok “Jet Fadıl” olarak bilinen Fadıl Akgündüz seneler sonra yine ortaya çıktı..  jetpa konut, jetpa araba ve caprice gold projelerinden sonra Fadıl Akgündüz’ün yeni projesi coronavirüsün ilacını bulmak.. Coronavirüsün aşısını bulmak için laboratuvar kuracağını açıklayan Fadıl Akgündüz bu proje için ortak veya ortaklar aradığını söyledi.

Fadıl Akgündüz yaptığı açıklamada ” Benim amacım maddiyat değil benim amacım insanlığa hizmet.. Bu yüzden en kısa zamanda laboratuvar ve ilaç şirketi kuracağım.. ortalama 2 en geç 3 ay içindede coronavirüsün aşısını bulacağım.. Ve bu aşıyı tüm dünyaya satıp çok para kazanacağım.. Bu yüksek karlı işe ortak olmak isteyenlere kapım her zaman açık ” dedi.

Fadıl Akgündüz, Caprice Gold ve Caprice Maldivler gayrimenkul projelerinde devre mülk satışı yaptığı kişilerden para topladığı halde projeleri tamamlamadığı gerekçesi ile 21 Aralık 2015’te tutuklanmış ve hakkında 2 bin 442 yıl hapis cezası istenmişti.. “Jet Fadıl ” lakaplı Fadıl Akgündüz, 28 Mart 2017’de tahliye edilmişti.

.

Süper Zenginlerin Aşırı Lüks Gündelik Hayatlarından 10 Fotoğraf

Testere Necmi’nin Az Pişmiş Et Yemesi Hakkında Youtube’da Yazılan En İyi Yorumlar