,

Instagram Fenomeni Murat Övünç: 12 Evim Ve 4 Lüks Arabam Var

Armağan Çağlayan’ın programına konuk olan sosyal medya fenomeni Murat Övüç, reklam başına 20 bin TL kazandığını, 12 evi ve 4 arabası olduğunu söyledi.

Armağan Çağlayan’ın programında tek bir reklamdan 20 bin tl kazandığını söyleyen Murat Övünç “Bu çok hoşuma gidiyor. 12 evim ve 4 arabam var. Rezidansta yaşıyorum, Göktürk’te havuzlu villam var. Artık daha ne isteyeyim. Şu anda bütün imkanlara sahibim. Oğluma da araba aldım oğlumun hem Bmw hem Mercedes 2 lüks arabası ” var dedi.

Ayrıca Övünç eşinin yanından ayrıldıktan sonra zor zamanlar geçirdiğini bir kafede fal bakarak geçinmeye çalıştığını söyleyerek sözlerine şöyle devam etti: ” Çok zor dönemler yaşadım.kiramı aylarca ödüyemedim ev sahibi kapıma dayandı.. Evde kuru ekmek vardı. Hamburgerciden ketçap alıp onu ekmeğe sürerek yedim ” dedi.

Bilmeyenler İçin Murat Övünç Kimdir.

Son dönemde sosyal medyada gündem olan Murat Övüç 1968 yılında Van’da dünyaya geldi. Partevniyal Lisesi’ni bitirdikten sonra Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Bölümü’nde okudu. Üç ablası ve bir abisi olan Murat Övüç, 5 kardeşin en küçüğü. 7 yıllık evliliğinden 19 yaşında bir oğlu olan Murat Övüç, Beyoğlu’nda otel ve restoran işletiyor..

20 Yaşında 300 Bin Km’deki Ve Komple Boyalı Arabası İçin 100 Bin TL İsteyen Araç Sahibini Dövdüler

Süper Zenginlerin Aşırı Lüks Gündelik Hayatlarından 10 Fotoğraf