,

20 Yaşında 300 Bin Km’deki Ve Komple Boyalı Arabası İçin 100 Bin TL İsteyen Araç Sahibini Dövdüler

Güzel ülkemde yine tuhaf bir olay yaşandı.. Son dolar artışından sonra sıfır araba fiyatları aldı başına gitti hali ile de 2.el araçlarda pahalandı.. Ancak bazıları bu durumu epey abarttı. İşte karşınızda onlardan birisi daha.

305 bin km’de, 2000 model ve komple boyanmış arabasını satmak isteyen bir vatandaş arabası için 100 bin tl fiyat biçti.. Bu ilanı görüp sinirlenen ve mantıksız bulan başka bir vatandaş A.O ise araç sahibi ile iletişime geçerek konuşmaya başladı.. Araç sahibi telefonda ” benim malım kıymetlidir 305 bin km’de de olsa güzel arabadır aslına bakarsan benim arabam için 100 bin tl bile az.. alıyorsan al almıyorsan s.. git” dedi.

Bu duruma sinirlenen A.O araç sahibine tamam alıyorum gel buluşalım dedi.. İsmi açıklanmayan araç sahibi 20 yaşında ve 305 bin km’deki aracını 100 bin tl ye satmanın sevinci ile buluşma adresine gitti.. Araç sahibi ve A.O buluşur bulaşmaz önce söz ile kavga etmeye başladılar.. Daha sonra A.O dayanamayarak araç sahibini dövdü.

Araç sahibi olay yerine gelen 112 ambulansı ile en yakın hastaneye kaldırırdı.. Araç sahibi döven A.O ise polis tarafından karakola götürürdü.. Karakolda ifadesi alınan A.O şunları söyledi.

” Bir süredir kendi bütçeme göre 2.el araba arıyorum.. artık o kadar mantıksız ilanlar görmeye başladım ki aklım almıyor.. En son bu ilanı gördüm ve komple boyanmış 20 yaşındaki 305 bin km deki araba için 100 bin lira istenince dayanamadım ve adamı dövdüm ”  dedi

1 Doların 7.16 TL Olması Hakkında Ekşi Sözlük Ve Twitter’da Yazılanlar

Instagram Fenomeni Murat Övünç: 12 Evim Ve 4 Lüks Arabam Var