,

Yanar Döner Aşklara İnat Bizi Gerçek Aşkın Var Olduğuna Kanıtlayan 6 Ünlü Çift

Canlı yayında gelen mesajlar, boşanmalar, aldatmalar arasında bizi gerçek aşkın varlığına inandıran, bir ömür aynı yastığa baş koyan çiftler de var.. İşte gerçek aşkın olduğunu bizlere gösteren ünlü çiftler.

1. Mehmet Aslantuğ Ve Arzum Onan

1993 yılında bir film şirketi kuran Mehmet Aslantuğ bir yıl kadar sonra, 93 Türkiye Güzeli olan Arzum Onan‘a iş teklifi için telefon etmiş. Teklifi kabul eden Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ buluşmuşlar ve buluştukları gün Mehmet Aslantuğ Arzum Onan’ın ruh eşi olduğunu anlamış. Bu tanışmadan 2 gün sonra Mehmet Aslantuğ Arzum Onan’a evlenme teklif etmiş ve çift 1996 yılında evlenmişler.


Birbirlerini ilk günkü aşkla seven çiftin 2005 yılında Can isimli oğulları dünyaya geldi. Bu ilişkinin sırrı büyük bir sevgiden başka bir şey değil. Mehmet Aslantuğ’un söylediği gibi: “Arzum Hanımı hiçbir insani zafiyetle üzmeyecek kadar çok seviyorum.”

2. Bülent Ecevit Ve Rahşan Ecevit

Türk siyasetinin önemli isimlerinden birisi olan Bülent Ecevit ve Eşi Rahşan hanımında aşkları bize aşkın gerçekten var olduğunu kanıtlıyor.

3. Safiye Soyman Ve Faik Öztürk

Türk magazin tarihinin en komik ve en eğlenceli çiftlerinden birisi olan Safiye Soyman ve Faik Öztürk’ün aşkları da hepimizi kıskandıracak nitelikte.

4. Barack Ve Michelle Obama

Barack Obama ve Michelle Robinson, 1989 yılında Sidley Austin LLP hukuk firmasında tanıştılar, 25 yaşındaki Michelle 28 yaşındaki Barack’ın danışmanı olarak atanmıştı. Yöneticisi olmasına rağmen Barack, Michelle’e çıkma teklif etmekten kendisini alamadı. Michelle’in daha sonra itiraf etmesiyle öğrendik ki aslında o teklifi kabul etmeyi hiç istemiyormuş, ancak ilk buluşmanın ardından Barack hakkındaki hisleri bir anda değişmiş. Fotoğraf çiftin ilk tanıştığı 1989 yılından.

5. Tom Hanks Ve Rita Wilson

62 yaşındaki Tom Hanks ve Rita Wilson Hollywood film endüstrisinin en sevilen çiftlerinden biri. Çiftin aşk hikayesi ABC televizyonunun 1981 yapımı Bosom Buddies isimli dizisinde başladı.

1988 yılında çift evlendi ve üzerinden 30 yıl geçmesine rağmen hala birbirlerini çok seviyorlar ve hem gündelik yaşamda hem de kamera önünde her zaman birbirlerine destek oluyorlar.

6. David Ve Victoria Beckham

Spice Girls grubunun şarkıcısı ile Manchester United’ın yıldız futbolcusu 1997 yılında tanıştı ve 1999 yılında dünya evine girdi. 21 yıldan uzun süredir birlikte olan çiftin 4 çocuğu bulunuyor. Yukarıdaki fotoğraf 1999 yılında, düğünlerinden sadece 6 ay önce çekilmiş.

2017’nin başında çift evliliklerini yeniledi. Yaptığı bir konuşmada Victoria, David için şunları söylemiş: “O benim ruh eşim. O dünyadaki en inanılmaz eş. Birbirimize sürekli iltifat ederiz. Bana, çocuklarımla birlikte her gün ilham verir. Birbirimize sahip olduğumuz için ikimiz de çok şanslıyız.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uzun Yıllardır Türkiye’de Yaşayan Japonların Gözünden Türk İnsanı

Kadınların Statü Sahibi Ve En Güçlü Erkeği Seçme Eğilimi Olan Hipergami Hakkında Her Şey