,

Araba Parasına Cep Telefonu! İphone 11’in Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu

Apple’ın son ürünü iPhone 11 Türkiye’ye geldi.. Apple iPhone 11’in, 10 eylül salı günü tanıtımı yapılacak.  İşte iphone 11’in özellikleri ve Türkiye satış fiyatı.

Apple’in son olarak piyasaya sunduğu yepyeni cihazı iPhone 11, Türkiye’ye de geldi! Dünyada ve Türkiye’de meraklıları ve teknoloji tutkunları tarafından heyecanla beklenen iPhone 11 geldi gelmesine ama Türkiye fiyatı cep yaktı! Salı günü raflardaki yerini alacak iPhone 11’ler için istenen fiyatla Türkiye’de 2. el araba almak mümkün. İphone 11’in en düşük versiyonun satış fiyatı 11 bin TL en yüksek versiyonun satış fiyatı ise tam 22 BİN TL.

Son dönemde Türkiye’de yaşanan ‘kur’ patlaması iPhone 11’i de alevlendirdi! Dolar kurunun 5,70’lerden düşmemesi iPhone 11’in Türkiye fiyatını yükseltti. Ayrıca ÖTV’ye gelen %50’lik zam da iPhone 11 Türkiye fiyatının tuzu biberi oldu.. Şu an Türkiye’de satılan en pahalı iPhone, iPhone Xs Max 512 GB’ın satın fiyatı 14 bin tl. İphone 11’İn ön 2 kameranın 7 ve 12 MP, arkadaki 3 kameranın da 12 MP olacağını dile getiriyor..

İphone 11 almak yerine bu arabayı alabilirsiniz.

veya bu arabayı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fotoğraflarda Görüp Gitmek İstediğiniz O Güzel Yerlerin Gerçek Halleri

100 Bin Euro’ya Satılan Son Zamanların En Lüks Karavanı