,

Sahibinin 372 Milyon Dolar Miras Bıraktığı Dünyanın En Zengin Köpeği

İşte karşınızda dünyanın en zengin hayvanı ve aynı zamanda dünyanın en zengin köpeği olan Gunther IV..

köklü ve zengin bir aileden gelen Alman kontes Karlotta hayatının son zamanlarında yalnız kaldığı ve hiç bir akrabasının kendi ile ilgilenmediği için tüm mirası olan 372 milyon dolar parayı köpeğine bıraktı.. Bu köpeğin sahibi olduğu devasa para, ölen sahibinin vasiyeti üstüne bir hukuk şirketi tarafından işletiliyor ve yönetiliyor.

kontes Karlotta vasiyetinde tüm mirasının köpeğinin lüks yaşamı için harcanmasını vasiyet etti. Konstes karlotta öldükten sonrada vasiyeti bir hukuk şirketi tarafından yerine getiriliyor.. bu köpeğe kalan 372 milyon dolar para yine sadece köpeğin konforu ve lüks hayatı için harcanıyor..  Bu köpek 7 gün 24 saat özel güvenlikleri tarafından korunuyor ve mevsim sıcaklıklarına göre en rahat olacak ülkelere özel uçağı için gidiyor.. Bu arada bu köpeğin tam 4 özel uçağı var ve bu uçaklar sadece bu köpeğin kullanımına açık.

Bu köpeğe miras kalan parayı yöneten hukuk şirketini denetlemek için devlet ayda 1 kez olmak üzere düzenli olarak denetmen gönderiyor.. Ve asil bir aileden gelen kontes Karlotta’nın vasiyetinin yapılıp yapılmadığını düzenli olarak kontrol ediyor.

Bu köpek öldükten sonra, köpeğin tüm para ve servet kendi oğluna kalacak ve tüm para yine aynı hukuk şirketi tarafından yönetilmeye devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Twitter’da Tipsiz Bir Erkeği Yakışıklı Gösterecek Bir Şey Sorusuna Verilen Acayip Cevaplar

Ünlü Ekonomist Özgür Demirtaş’ın Madde Madde Anlatımı İle Vergiler Neden Artıyor Ve Neden Daha Fazla Artacak