,

Madde Madde Anlatım İle Kezbanlar Hakkında Her Şey

Bir çok genç erkeğin en büyük derdidir kezbanlar ile uğraşmak.. İste madde madde anlatım ile kezbanlar hakkında her şey.. Not: Bu Yazılar Tüm Kadınlar İçin Değil Sadece Şımarık Kezbanlar İçin Geçerlidir.

1. Kezban Nedir: Kezban ahlak anlayışı ikiyüzlü ve psikolojisi bozuk, cinselliği kadının erkeğe sunduğu bir lüks ve bir hediye gibi gören ayrıca kendini prenses sanan, her zaman kendi haklı olan mükemmellik sanrısı içerisinde, borderline kişilik bozukluğunda ve narsistik kişilik

bozukluğunda görülen davranışların önemli bir kısmına sahip, çevresindeki tüm erkeklerin kendisine sırılsıklam aşık olduğunu sanan kişidir.. Ayrıca erkeğin hesap ödemesini gerektiğini düşünen erkeğin evi – arabası olur diyen ama kendisini ömrü boyunca çalışmayıp avm lerde gezen ve her zaman her şeyin en iyisi isteyendir.

2. Kezbanlar Ne ister?: Özetle Kezbanlar her şeyi ister.. Dizilerde filmlerde gördüğü ne varsa ister.. Kendi boyuna kendi fiziğine kendi statüsüne bakmadan her şeyin ama her şeyin en iyisini ister. Kendi 1.55 boyundayken 1.90 sevgili ister.. Kendi arabası yokken hatta babasının bile arabası yokken sevgilisinin yada kocasının mercedes arabası olsun ister.. Kendi kirada otururken sevgilisinin yada evleneceği adamın ortaköyde yalısı olsun ister.. Ve en kötüsü bu isteklerinin bir sonu yoktur.İster de ister.

3.kezbanın Hayata Bakış Açısı: Kezbanlar kendilerini bir insan olarak değil de doğa üstü bir prenses sanarlar.. Bakın efenim örneğin İsrail’de kadınlara askerlik zorunludur ve tamı tamına 12 aydır.. Sen bir kezbana desen ki hadi askere gidiyorsun 12 ay ne yapar? ne yapacağını ben söyliyim oturur ağlar.. yok ben koşamam yok ben sabah o saatte kalkamam..iyi de İsrail’de 12 ay askerlik yapanda kadın sen de kadınsın senin ondan eksiğine ne? Özetle kezbanın hayata bakış açısı avm lerde geziyim dedikodu yapayım hepsi budur.

4. Kezbanlardan Korunma Yolları:30 Yaşına kadar kezbanlardan korunmak zordur. ancak 30 yaşından sonra öğreniyorsunuz kezbanlardan korunma yollarını ama bu işi özetlersek.. Hayatınız da ki insan şımarık ise tutarsız ise ne istediğini kendi bile bilmiyorsa kezbandır.. Uzak durun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trabzon’da Eren Bülbül İçin Karne Düzenleyip Annesine Verildi

“Zararlı” Diye Türkiye’ye Geri Gönderilen Meyve Ve Sebzeleri Biz mi Yiyoruz?