,

Nihat Hatipoğlu’na İlginç Soru: Acun’un Beni Kalbinde Hissetmesi İçin Bir Dua Var Mı?

Sahur programında soruları yanıtlayan Nihat Hatipoğlu, bir erkek izleyicinin Acun Ilıcalı’ya olan duygularını anlatması üzerine ne cevap vereceğini şaşırdı.Akademisyen ve ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu, dün gece ATV kanalında yayınlanan sahur özel programında her zaman olduğu gibi seyircilerin sorularını yanıtladı. Bir erkek seyircisinin Acun Ilıcalı’ya karşı duygularını anlatması üzerine Hatipoğlu ne diyeceğini bilemedi.

Soru sormak için eline mikrofonu alan adam; “Ben küçüklüğümden beri Türkiye’deki ünlü birini çok seviyorum. 10 yıldır bu programı izliyorum bu soru daha önce sorulmadı. Ona olan sevgimi ve onun için yaptıklarımı kalbinde hissetmesi için bir dua var mı? Bu kişi de Acun Ilıcalı‘nın kalbinde beni hissetmesi için ne yapmam gerekiyor.” dedi.

Hatipoğlu: “Allah Acun’a yardım etsin!”
Genç adamdan gelen bu soru karşısında birkaç saniye afallayan ve cevap veremeyen Nihat Hatipoğlu daha sonra şu şekilde cevap verdi: “Allah Acun’a yardım etsin. Allah senin de hayırlı işlerle uğraşmanı nasip etsin. Delikanlımız, gencimiz, evladımız gönlünden geçeni söylüyor. Acun’u bir abi gibi seviyor.” dedi.

İşte O Video

Bonus:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ekşi Sözlük’te “Bekar Kalıp Yalnız Ölmek” Başlığına Yazılan En Gerçekçi Entryler

İnternetten Neden Kıyafet Almamanız Gerektiğini Gösteren 10 Fotoğraf