,

Dünyanın En Zengin Çocuğunun Sıradışı Hayatı

Dünyanın en zengin çocuğu dubai’de yaşayan Rashed Belhasa.. Rashed Belhasa’nın babası dubai’nin inşaat kralı ve dubai’nin en zengin 3 isminden birisi..  Babasının 2018 verilerine göre 2.9 milyar dolar serveti bulunuyor.. Böyle güzel bir babanın çocuğu olarak dünyaya gelmekte ayrı bir güzellik olmalı.

Rashed sosyal medya hesabına yüklediği fotoğraflarda, yatlar katlar ünlü kişiler ile fotoğrafları ve kendisine ait olan hayvanat bahçesinden fotoğraflar bulunuyor.. Ayrıca Rashed Amerika’ da özel bir okulda okuyor.. Amerika’da evinden okuluna babasının kendisine hediye etmiş olduğu altın kaplama mercedes’i ile gidiyor. Tabi şimdilik ehliyeti olmadığı için söförü aracı kullanıyor.

Yaşının küçük olması rağmen Rashed gece hayatında çok hızlı. Bir çok ünlü ve güzel kadın ile gece clublerinde sabaha kadar tam gaz eğleniyor.

Paris Hilton – Rashed

Messi – Rashed

Rashed İle Yansın Geceler

Ayrıca Rashed’in en büyük tutkusu saat ve spor ayakkabı. Özel para kasasında sakladığı çok değerli saatleri ve özel bir odada sakladığı yüzlerce spor ayakkabısı var.

Para Kasasında Saklanan Rashed’in Kol Saatleri

Özel Cam içinde Saklanan Spor Ayakkabılar

Rashed’in babası “Saif Ahmed Belhasa” vermiş olduğu bir röportajda oğlunun hayvanları sevmesi için ona özel bir hayvanat bahçesi kurduğunu ve aslan’dan ayı’ya kadar kadar hayvan varsa getirtiğini söyledi.

Son olarak belirtmek isteriz ki: Hayat sana güzel be rashed

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ülkemizde Satılan Arabalarının Vergisiz Fiyatları Ve Vergiler Eklendikten Sonraki Fiyatları

Bir Zamanlar Sevgili Olduklarına İnanmakta Güçlük Çekeceğiniz 7 Ünlü Çift