, ,

Netflix’te İzleyebileceğiniz Son Zamanların En Komik 6 Stand-Up Şovu

İnternet televizyonculuğunun en başarılı isimlerinden Netflix, dünya çapındaki başarılı projeleri çatısı altında toplamaya devam ediyor. Netflix’te bulunan yüzlerce dizi ve filmin yanı sıra, birbirinden başarılı ve komik stand-up şovları da yer alıyor. Eğer akşamınızı güzel geçirmek istiyorsanız, tek başınıza veya arkadaşlarınız ile birlikte izleyebileceğiniz stand-up şovları için listemize göz atmayı ihmal etmeyin.

1. Sarah Silverman – Speck of Dust (IMDb: 6,7/10)

Sağlık sorunları her zaman üzüntüye sebep olmaz, bazen de komik bir şeylerin başlangıcıdır. Sarah Silverman, sağlığı ile ilgili yaşadığı endişenin ardından sergilediği ilk stand-up gösterisinde eğlenceli bilgileri, hayatın içinden deneyimlerini ve üzücü gerçekleri izleyicileri ile paylaşıyor.

2. Neal Brennan: 3 Mics (IMDb: 7,9/10)
Chappelle’s Show’un ortak yapımcılarından biri olan Neal Brennan’ın samimiyetini hissedeceğiniz stand-up şovu bu akşam için tam ihtiyacınız olan şey! Brennan, samimi itiraflarının yanında muzip ifadeleri ile de izleyenlerinin yüzlerini güldürüyor. Brennan, Chappelle’s Show’un yazarı, yapımcısı ve yönetmeni olarak üç Emmy Ödülü’ne de aday gösterilen bir isim.

3. Iliza : Elder Millennial (IMDb: 7,2/10)
35 yaşında hayatına gerçek anlamda henüz yeni başlayan bir kadının başından gelen komik konular hakkında 1 saat 12 dakikalık bir gösteri izlemek ister miydiniz? Iliza Shlesinger, yeni nişanlanmış bir komedyendir ve bu yaşına kadar yaşadığı saçmalıkları ve gelecekte başına gelecekler hakkındaki gerçekler hakkındaki düşüncelerini izleyicilerle anlatmak için Netflix’te sizleri bekliyor.

4. Ricky Gervais: Humanity (IMDb: 7,9/10)
Yedi yılın arasından komedinin önemli isimlerinden biri olan Ricky Gervais’in ilk stand-up gösterisini izlemek için ekibinizi toplayın ve televizyon karşısına geçin. İğneleyici tarzı ile ünlülerin eleştirilerini yapan konu alan Gervais, aynı zamanda her şeyi üstüne alınan bir toplum modelini de hedefine alıyor.

5. Adam Sandler – 100% Fresh (IMDb: 7,6/10)

Özellikle komedi filmlerinin aranan ismi olan Adam Sandler, oyunculuğunun yanı sıra stand-up işinde de oldukça başarılı işlere imza atıyor. Sandler, yıllardır eğlence endüstrisinde yer almasının verdiği bir ustalıkla stand-up şovunda izleyenleri eğlencenin doruklarına taşıyor.  Yeni şarkıları ve espriler ile 1 saat 13 dakika boyunca Sandler ile eğlenmeye hazır olun.

6. Ali Wong: Hard Knock Wife (IMDb: 7,3/10)

‘Hamile kadın komedyen’ olarak Ali Wong’un 1 saat 4 dakikalık şovu ile gülmeye hazır olun. Baby Cobra çalışmasından sonra başarıyı yakalayan stand-upçı Ali Wong, Baby Cobra’dan sonraki bu çalışmasında ikinci yılın ardından hamile olarak yeniden karşımıza çıkıyor. Wong, özelliklere kadınlara yönelik şovunda evlilik ve annelik ile ilgili başından geçen komik hikayeleri ve hikayeleri paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Dönemin Efsane Arabalarının Pek Bilinmeyen Orjinal Kitapçıkları

Yolcularının Uçak Düşmeden Havada Öldüğü Ve Havacılık Tarihinin En İlginç Uçak Kazası: 2005 Helios Uçak Kazası