,

Dizinin Senaristi Resmen Açıkladı Behzat Ç Geri Dönüyor

Senarist Ercan Mehmet Erdem, sosyal medya adresi İnstagram’da Behzat Ç. adlı dizinin senaryo sayfasını paylaştı. Senarist Erdem’in paylaşımı, yayınlandığı dönemin en çok izlenen dizilerinden biri olan Behzat Ç.’nin 6 yıl sonra yeniden çekileceği iddialarını doğrular nitelikte oldu.

EKİP TEKER TEKER GERİ DÖNÜYOR

Ekip işlerinin hepsini teker teker bitirip dönüyormuş gibi görünüyor. Behzat Ç. Harun gibi karakterler hazırda beklerken Hayalet karakterini canlandıran İnanç Konuk, Vurgun dizisinin kadrosundan dizi final yapınca Behzat Ç. sözleşmesini imzaladı.. Dizinin hayalet karakterini canlandıran İnanç Konukçu sözleşme imzalamasından sonra insgtram hesabından şu fotoğrafı paylaştı.

SEDA BAKAN, DİZİDE HAMİLE KARAKTERİ İLE DEVAM EDECEK

Seda Bakan’ın (Eda) hamileliği sebebiyle, dizide Harun karakterinden hamile olarak devam edeceği ve dizi çekimleri tamamlanınca doğuma gideceği söyleniyor. Dizinin hayranları Harun’un baba olma heyecanını izleyecek. Behzat Ç. çekimlerine gelecek günlerde başlanacak ve ilk çekim gününü sosyal medyadan duyuracak. .Dizinin senaristi Ercan Mehmet Erdem, Instagram hesabından paylaşım yaparak çıkan haberleri doğruladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okuduğunuzda Hayatınızın Mottosu Haline Gelecek 10 Muhteşem Replik

Günümüz Kapitalizm Dünyasının Acımasızlığını Gözler Önüne Seren “Tembellik Hakkı” Kitabından 10 Değerli Söz