,

Mafya Ve Akrabalarından Korunmak İçin Loto İkramiyesini Çığlık Maskesi Takarak Alan Talihli

İnsanları fakir ve suç oranı fazlası ile yüksek olan Jamaika’da, bir loto talihlisi, çetelerden, mafyalardan ve akrabalarından korunmak için çareyi maske takmakta buldu. Hatta tanınmamak için eldivende bile taktı.

Jamaika’daki loto oyununda tam 158 milyon Jamaika doları (7 milyon TL) kazanan talihli hem çetelerden hemde akrabalarından korunmak için çözümü maske ve eldiven takmakta buldu.. Piyango ödülünü almaya Kingston’daki otele gelen talihli, eldivenleri, uzun beyaz paltosu ve taktığı çığlık maskesiyle fazlası ile dikkat çekti.

Kendisini takma isim kullanarak A.Campbell olarak tanıtan loto talihlisi 54 gün bekledikten sonra ortaya çıktı.. Loto milyarderi, ” 54 gündür saklandım üç gündür başım ağrıyor çünkü hem mafyalar ve çetelerden hemde akrabalarımdan korktum.. Bende kendimi korumak için bu çareyi buldum, ayrıca tam iki hafta boyunca hem heyecandan hemde korkudan başım ve karnım ağrıdı bazen kazandığımı unutuyorum” açıklamasını yaptı. Şanslı kişi parayı ev almak ve güvenliğini sağlamak için kullanacağını açıkladı.

Yaşanan bu olay sonrası loto yetkilileri yaptığı açıklamada: İkramiyesini maske ile almaya gelen talihlinin çok akıllıca ve mantıklı davrandığını belirttiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Medyada Paylaşılan O Güzel Fotoğrafların Gerçek Yüzünü Gösteren 10 Fotoğraf

Troll Photoshop Uzmanı James Fridman’ın Yaptığı 9 Acımasız Fotoğraf