,

Bir Medya Çalışanın Masterchef Murat Ve Acun Ilıcalı Hakkındaki İtirafları

Acun Ilıcalı hangi yarışma olursa olsun hangi yarışmacının hangi karakterin ilgi çekeceğini ve reyting getireceğini çok iyi bilir. Masterchef Murat’da bunlardan birisi.

Bu Murat denen eleman gerçekten sıra dışı gerçekten normal biri değil ve Acun Ilıcalı böyle sıra dışı birisini böyle reyting kazandıracak birisini kaçırmak istemezdi ve kaçırmadı da zaten.. Bu Murat prodüksiyonun adamı. Her yarışmada kullanılan sıradan bir reyting soytarısı. Bu Murat’ın daha çok gideri vardı, kolay kolay elenmezdi fakat jüri işi bozdu..

Jüri gerçekten Türkiye’nin en kaliteli gurmelerinden oluşuyor. her birinin milyonlarca liralık restoranları var. 

Bu kaliteli juri reyting falan ayağına “bu işlerin raconu böyle” diyerek bu Murat’a bir süre katlandılar ama son bir kaç bölümde artık iyice çileden çıktılar. sonunda Murat’a dayanamayıp prodüksiyona “tamam bu sizin adamınız ama artık yeter, bizim prestijimize bizim ismimize zarar veriyorsunuz. ya bu Murat’ı gönderin yada biz gideriz” dediler.. prodüksiyon baktı işin sonu kötü, Murat denen elemanı programdan çekip sepetlediler.

Acun Ilıcalı Murat gibi reyting getiren birisini öyle hemen bırakmaz.. Bu Murat bu sezon kesinlikle survivor ‘da olacak. Acun Ilıcalı Murat’ı Masterchef programından göndererek hem jurinin istediğini yapmış oldu hemde Survivor yarışması için yüzünü eskitmemiş oldu.Bir taşla iki kuş yani.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burçların En Olumsuz Ve En Ürkütücü Özellikleri

Türkiye’de Erkek Olmanın Zorlukları Ve Erkeklere Yapılan Haksızlıklar