,

Kaynanasından Kurtulmak İsteyen Yeni Gelin El Yapımı Bomba Yaparken Yakalandı

Tunceli’de kaynanasından bıkan ve kurtulmak isteyen yeni gelin E.T,  el yapımı bomba yaparken kocası tarafından yakalandı.

İddiaya göre Tunceli’de 7 ay önce evlenen 24 yaşındaki E.T isimli kadın kaynanası ile birlikte yaşamaktan ve kaynanasının kendisine sürekli kötü davranmasından bıktığı için küçük çapta eyp yani el yapımı bomba yaparken tesadüf üzere kocası tarafından yakalandı. Kocasının ” Bu ne?” sorusu üzerine E.T ” Anan için süper bir hediye hazırlıyorum” dedi.

Kocasının ihbarı üzere olay yerine gelen polis E.T isimli kadını karakola götürdü. Karakolda ilk ifadesi alınan E.T ” 7 ay önce evlendik ama bu 7 ay bana 77 sene gibi geldi, kaynanam ile aynı evde yaşamaktan ve bana kötü davranmasından bıktım ve ondan kurtulmak için böyle bir yol buldum dedi”

Kendisi için el yapımı bomba hazırlanan kaynana ise “Bizde zamanında kaynanamızdan çok çektik ama böyle bir şey yapmadık, artık ben onunla değil aynı evde oturmak onun olduğu bölgeye en az 500 metre yaklaşmam” dedi. Olay ile ilgili soruşturma sürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Olaylı Galatasaray – Fenerbahçe Derbisi İle Alakalı Atılan Tweetler

Efsane Karakter Sabri Abi’nin Efsane Olmuş Replikleri