,

Köy Okulunda Kendi İmkanlarıyla Sinema Salonu Yapıp Öğrencilerini Mutlu Eden Oğuzcan Öğretmen

Öğretmenlik asla derse girip çıkmak değildir, olmamalıdır. Oğuzcan Şimşekkaya adındaki can öğretmenimiz bize bunu hatırlatan en iyi örneklerden.Oğuzcan Öğretmen sürekli kendi imkanları ile öğrencilerinin dünyasını genişletmeye, hayal güçlerini zenginleştirmeye çalışıyor. Gelin Oğuzcan Öğretmen’in bu keyifli çalışmalarına birlikte göz atalım.

Oğuzcan Öğretmen Şırnak’ın Silopi ilçesinin Ilıcalar mezrasında yer alan Ilıcalar İlkokulu’nda görev yapıyor.

Harika öğretmen Oğuzcan Şimşekkaya’nın harika öğrencileri bu okulda eğitim görüyorlar.

Oğuzcan öğretmen öğrencilerine müziği, sanatı, edebiyatı, sinemayı sevdirmek adına sürekli kendi imkanlarıyla etkinlikler yapıyor. Sinemayı sevdirmek için de sınıfı bir sinema salonuna dönüştürmeye karar vermiş. İşte bunlar da filmin biletleri

Ilıca İlkokulu’nun sinemasında film başlıyor!Oğuzcan Hoca kendi dizüstü bilgisayarından öğrencilerin en seveceği filmlerden birini vizyona sokmuş: Zootopia (Hayvanlar Şehri)

Öğretmenliğin hakkını veren, öğrencilerine yaşamı, sanatı, sinemayı sevdirmeye çalışan ve bu ülkenin yarınlarına en büyük katkılardan birini sağlayan Oğuzcan Şimşekkaya’yı gönülden tebrik ediyoruz. Miniklerimize de başarılarla dolu bir hayat diliyor ve o güzel gözlerinden öpüyoruz. İyi ki varsınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Youtube’da Behzat Ç Dizisine Yapılmış En İyi Yorumlar

Madde Madde Anlatım ile Ersun Yanal Bugün Fenerbahçe’de Neden Başarılı Olamaz