,

Kendisini Terk Eden Sevgilisine Noterden İhtarname Çekip Ödediği Hesapların Parasını Geri İstedi

27 Yaşındaki Özgür E. kendisini terk eden sevgilisi Merve A. ya noterden ihtarname çekip ödediği tüm hesapların yarı parasını ve sevgilisine hediye ettiği iphone x cep telefonunun parasını geri istedi.

Olay Ankara’da yaşandı. 2 senedir sevgili olduğu kadının kendisini terk etmesi üzerine soluğu noter’de alan Özgür E. o güne kadar ödediği tüm hesap adisyonları ile birlikte eski sevgilisi Merve A ya hesapların yarı parasını kendisine geri ödemesi için ihtarname yolladı.

Özgür E yakın çevresine yaptığı açıklamada ” 2 senelik sevgililik süresince hep en lüks mekanlara gitmek istedi ve hep hesapları bana ödetti bunun yanı sıra bir kere bile kendisini öpmeme izin vermedi hep benden uzak durdu ve beni sebepsiz yere bir anda terk edince çok zoruma gitti ödediğim hesabın yarı parasını almak istiyorum ve parayı aldığım gibi de Rusya’ya gidip alem yapacağım” dedi.

Evine gelen ihtarname ile şaşkınlık yaşayan Merve A ise yaptığı açıklamada ” Bugüne kadar ödenen hesapların yarı parasını ve iphone x telefon parasını ödemeyi düşünmüyorum ayrıca yeni erkek arkadaşım avukat olduğu için bu konu ile yakından ilgilenecektir ” dedi.

Not: Rusya Yolunda başarılar Güzel İnsan Özgür 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yetişkinliğe Adım Attığımızda Farkına Vardığımız 7 Acı Hayat Gerçeği

Asrın Lideri Atatürk Hakkında Pek Bilinmeyen 13 Gerçek