,

Adana’da Menemeni Soğansız Yapan Cafe’ye Molotof Atıldı

Adana’da yine beyin büken bir olay yaşandı. 29 Yaşındaki T.A sipariş ettiği menemen soğansız gelince önce mekan sahibi ile tartıştı sonra mekana molotof attı.

Olay 21.09.2018 Tarihinde Adana’da yaşandı. Menemen yemek için bir cafe’ye giden T.A (35) menemeni soğansız gelince deliye döndü. Cafe sahibini çağırıp ” menemen dediğin soğanlı olur” diyerek soğanlı menemen istedi cafe sahibi G.A ise “menemen dediğin soğansız olur bu yüzden bu cafe’de soğanlı menemen yapılmaz” Dedi.

Müşteri ve cafe sahibi arasında ki menemen soğanlı mı olur soğansız mı olur tartışması kısa sürede büyüdü ve müşteri T.A cafeden ayrılıp evine gitti evinde kendi imkanları ile molotof hazırladı ve molotof şişesinin üstüne ” Soğanlı olur” yazdı.  Aynı gün akşam saat 19:00 sularında tekrar cafeye gelen T.A cafeye molotof attı.

Adana polisi menemen soğanlı mı olur soğansız mı olur tartışması yüzünden cafe’ye molotof atan T.A yı kısa sürede yakaladı. T.A sağlık kontrolünün ardından nöbetçi mahkemeye çıkartırdı. T.A verdiği ilk ifadede ” Cafe sahibinin menemen soğansız olur sözlerini çok kızdım ve evime gidip molotof hazırlayıp akşam tekrar cafeye gelip molotofu cafeye attım zerre kadar pişman değilim” dedi.

Cafe sahibi G.A ise ilk ifadesinde ” Ya menemen yüzünden soğan yüzünden molotof atılır mı? böyle bir şey olabilir mi dünya’da nerede olur? Bir soğan tartışması yüzünden ekmek yediğim cafem gitti” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Atatürk Havaalanından Taksime Gitmek İsteyen Turisti Taksim Diye Tekirdağ’a Götüren Taksici Dayak Yedi

Dünyanın En İyilerinden Olan “Akıllı Yaşama Sanatı” Kitabından Hayat Dersi Niteliğinde 10 Alıntı