,

Sosyal Medyadan Tanıştığı Her Erkeğe “Yanına Gelmek İstiyorum Ama Param Yok” Diyerek Para Toplayan Kadın 3 Yıllık Sevgilisi İle Avrupa Turuna Çıktı

Ülkemizde de oldukça yaygın olarak kullanılan facebook,twitter, tinder ve instagram ilginç olaylara sebebiyet verebiliyor.

Elçin C. (27) adında ki kadın facebook,twitter ve instagram üzerinden tanıştığı erkekler ile bir süre sohbet ettikten sonra duygusal bir giriş yaparak erkeklere “Senden çok etkilendim, seni seviyorum ve yaşadığın şehire  gelip yanında olmak istiyorum ” diyerek erkeklerin kanına girmeyi başardı. 

Bu noktadan sonra erkeklerin ” Uçak bilet paranı gönderrim ve hemen yanıma gel ” teklifini kabul eden Elçin C. paraları aldıktan sonra çeşitli bahaneler uydurarak para gönderen erkekleri sosyal medya hesaplarından tek tek engelledi.  Yaklaşık 850 Erkekten 75 Bin TL gibi bir para toplayan Elçin C. 3 senelik sevgilisi ile Avrupa turuna çıktı.

Elçin C. Yakın arkadaşlarına yaptığı bir açıklamada ” Bu ülkede çalışarak zengin olmak çok zor hem bu kadar salak,saf,duygusal ve aç erkek varken onları kandırmak çok kolay oldu” dedi. Sevgilisi ile birlikte şuan Amsterdam’da olduğu bilinen Elçin C. Hayatın tadını çıkartıyor.

Not: İyi tatiller, bizim için de bol bol gez Elçin 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Askeri Deha Sun Tzu’dan Size Güç Verip Hayatınıza Rehberlik Edecek 15 Özlü Söz

Nokta Atışı Tespitler İle Hangi Burç Öfkesini Nasıl Gösterir