,

Ankara’da Bir Huzurevinden Kaçan İki Yaşlı Kafadar Tayland Pattaya’ya Gitmeye Çalışırken Yakalandı

Ankara’da yaşadıkları huzur evinden gece saat 03:00 Sularında kaçan iki yaşlı arkadaş İstanbul Atatürk havalimanı’nda Pattaya’ya gitmeye çalışırken yakalandı.

Çılgın ikilinin Ankara’da kaldıkları huzur evinden gece saat 03:00 sularında çıktıktan sonra ilk otobüs ile İstanbul otogarına geldiklerini daha sonra da metro ile Atatürk havalimanına gittikleri belirlendi.

Atatürk havalimanında büyük bir heyecan ile Tayland Pattaya’ya bilet almaya çalışan iki yaşlı kafadar polislerin göz hapsine takıldı.

İsimleri ve fotoğrafları gizli tutulan iki yaşlı kafadarın üstlerinde toplam 800 TL para çıktı. İlk ifadelerin de ise ” huzur evinde çok sıkıldık, senelerdir orada yaşlı yaşlı kadınların içindeyiz sabah akşam tavla oynamak ve televizyon izlemekten bıkmıştık bizim amacımız bu dünyanın cenneti olan pattaya’ya gidip son günlerimizi güzel geçirmekti ” dediler. İfadelerinin ardından huzur evi yetkililerine teslim edilen 2 yaşlı kafadar tekrar huzur evinin yolunu tuttular.

Huzur evi müdürü E.A nın yaptığı ilk açıklamada ” İlk kez böyle bir olay yaşadık bizde çok şaşkınız. Bu iki kafadarın odalarında yaptığımız aramalarda çok sayıda Rusya ve Tayland gezi rehberi bulduk, umarım bundan sonra böyle bir olay yaşanmaz ” dedi.

İŞTE 2 KAFADARIN GİTMEK İSTEDİĞİ PATTAYA’DAN BİR KAÇ FOTOĞRAF

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benfica – Fenerbahçe Maçı Hakkında Sosyal Medyada Yapılan En İyi Yorumlar

Pardon Filminin Efsane Olmuş Ve Sinema Tarihine Geçen Replikleri