,

Hayatında İlk Kez İstanbul’a Gelip Metrobüs’e Binen Norveç Vatandaşı Ülkesine Döndüğünde Yaptığı İlk Açıklamada “İstanbul’da Metrobüs Diye Bir Şey Var Resmen İnsanlık Suçu” Dedi

29 Yaşında ki Norveç vatandaşı E.A geçtiğimiz günlerde turist olarak İstanbul’a geldi.

Avrupa yakasını gezip gördükten sonra Kadıköy tarafına geçmek isteyen Norveç vatandaşı E.A büyük bir hata yaparak metrobüsü tercih etti.Saat 17:30 sularında Avcılar’dan metrobüse binen E.A ” Metrobüse adım attığımda büyük bir şaşkınlık yaşadım bunun gerçek olamayacağını düşündüm ” dedi.

Bir kaç durak daha gittikten sonra tıka basa dolan metrobüste adım atacak yer kalmadığını söyleyen E.A Avcılar’dan bindiği Metrobüsten Şirinevler durağında inmek zorunda kaldı. Şirinevler’den taksi ile yoluna devam eden E.A Türkiye tatilini tamamlayıp ülkesi Norveç’e döndü.

Ülkesine döndükten sonra arkadaşlarına ve ailesine İstanbul’u anlatan E.A  “İstanbul güzel bir şehir ancak fazlası ile kalabalık ben dünya’da bu kadar insan olduğunu bile bilmiyordum, ayrıca İstanbul’da metrobüs diye bir toplu taşıma var resmen insanlık suçu ” dedi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acımasız Ailesi Tarafından Eşyaları İle Birlikte Sokağa Terk Edilen Ve Terk Edildiği Yerde Haftalarca Ailesini Bekleyen Köpeğin Hüzünlü Hikayesi

2. Dünya Savaşından Pek Bilinmeyen Restorasyonlu 15 Fotoğraf