,

Çiftlik Bank Üyeleri Yine Dolandırıldı! “Çiftlik Bank’a Kaptırdığınız Parayı 500 TL Karşılığında Geri Alır Size Veririm” Diyen Dolandırıcıya Çiftlik Bank Üyesi 1600 Kişi Para Kaptırdı

Yüksek kar vaadiyle insanlardan para alıp hafta sonu merkez binasını boşaltıp kayıplara karışan çiftlik bank bir çok insanı dolandırmıştı.

Yüksek kar ortaklığı vaat ederek para toplayan Çiftlik Bank  tüm sosyal medya sayfalarını ve web sitelerini kapatıp üyelerinin paraları ile birlikte kayıplara karışmıştı. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın ‘nitelikli dolandırıcılık’ suçlamasında bulunduğu Çiftlikbank’ın kurucusu Mehmet Aydın firarda… Aydın’ın Güney Amerika ülkesi Uruguay’da olduğu tahmin ediliyor.


Kısa yoldan zengin olmak isteyen binlerce insan ana parasını dahi alamamıştı.İşte tam bu zamanda yeni bir dolandırıcı çıktı.. Sosyal medya hesaplarından yaptığı reklam ile ” Kaptırdığınız paranızı 500 TL karşılığında geri alır size veririm ” diyen kişiye yine binlerce insan parasını kaptırdı.

Dolandırıcının verdiği iban numarasını istediği parayı yatıran kişiler herhangi bir sonuç alamadı bir süre sonra ise sosyal medya hesaplarını kapatıp kaçan dolandırıcıya beddua etmekten başka yolları kalmadı.


Açıklama yapan E.Yisimli çiftlik Bank üyesi şunları söyledi : Yeter artık yeter önüne gelen bizi dolandırıp kaçıyor, hepsi allahından bulsun ” diyerek sitem etti.

VE İŞTE SOSYAL MEDYA’DA ÇİFTLİK BANK HAKKINDA ATILAN BİR KAÇ TWET

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Buram Buram Nostalji Kokan İstanbul’un Bilinmeyen Fotoğrafları

Damadının Aklına Uyup Çiftlik Bank’a 70 Bin TL Kaptıran Adam Damadının Evine Molotof Attı