,

La Casa De Papel’in Tokyo’su Ursula Corbero Hakkında Merak Edilenler

Tüm dünyada merakla izlenen La Casa De Papel’in Tokyo’su Ursula Corbero dikkatleri üzerine çekti. Peki Úrsula Corberó kimdir? İşte Corbero hakkında merak edilenler

İspanyol soygun dizisi La Casa De Papel, bütün dünyada merakla izleniyor. Tokyo karakterine hayat veren başrollerdeki isimlerden Ursula Corbero, performansıyla dikkatleri üzerine çekiyor.28 yaşındaki İspanyol oyuncunun diziyle birlikte yıldızı parladı ve Instagram’daki takipçisi sayısı kısa sürede 2.5 milyonu aştı.

13 yaşında profesyonel olarak yapmaya başladığı oyunculuk kariyeri onu birçok televizyon dizisi ve sinema filmiyle buluşturdu.İlk olarak Mirall Trencat adlı 2002 yılında yayınlanmaya başlayan diziyle televizyona adımını atan Corberó; kariyerine Ventdelplà, Cuenta átras ve El Internado gibi dizilerle devam etti.

Oyunculuğunun yanı sıra Corbero aynı zamanda “We Are Water” (Su Biziz) isimli kar amacı gütmeyen bir yardım kuruluşunun da destekçileri arasında yer alıyor.Namıdiğer Tokyo doğum büyüdüğü ülkesinin takımlarından Barcelona’yı destekliyor.

Corbero, özel hayatında ise 29 yaşındaki Arjantinli oyuncu Chino Darín ile 2016 yılından beri birliktelik yaşıyor.

İşte La Casa De Papel ile yıldızı parlayan manken ve oyuncu Corberó’nun Instagram paylaşımlarından bazıları…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu 10 Özellikten En Az 4’üne Sahipseniz Dünya Üzerindeki Nadir İnsanlar Listesine Dahilsiniz

Ünlü Filozof Platon’un Hayatınıza Yön Verecek 16 Sözü