,

Zor Günlerinizde Hatırlamanız Gereken Ve Size Güç Verecek 5 Şey

Hayatımızda karanlık ve mutsuz zamanlarımız olabilir. Dahası negatif bir duygu durumu yaşayabiliriz. Bu yazı hayatınızdaki karanlığa biraz ışık tutacaktır. En karanlık gece bile aydınlığa ulaşır.

“Hepimiz aynı bataklıkta yaşıyoruz; ama bazılarımız yıldızlara bakıyor” Oscar Wilde

1.Her yaşadığımız olay bizim içindir. Bir kere bunun bilincine varmalı ve ona göre adımlar atmalıyız. Yaşadığımız olayları tecrübe hanesine yazmalı ve ders almalıyız.

2.En karanlık anda bile bir umut ışığı vardır. Bu hayat bazen bize çok kötü oyunlar oynar. Unutmayın umudunuzu kaybettiğinizde her şeyi kaybedersiniz.

3.Karanlık zamanlarda olaylara karşı duruşunuz her şeyi değiştirebilir. Korkularınızdan sıyrılın ve dik durun. Kendinize inandığınızda kazanan siz olacaksınız.

4.Hayat seni yere düşürür. Önemli olan düşmek değildir. Önemli olan ayağa kalkmaktır. İlk darbe aldığınızda kalkmak zordur. Ama unutmayın hayatın rutini budur. Hayata karşı ne kadar hızlı ayağa kalktığınız durumunuzu belirler.

5.Karanlık bir günde gerçek dostlar belli olur. Gerçek dostların senin en zor zamanlarında destek olanlardır. İnan zor günlerde yanında olanlar bazen hiç beklemediğin kişiler olabilir. Yardım iste ve destek almaktan çekinme. Unutma birileri sana yardım etmek için oradadır. Sesini duyurmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Milyonerlerden Zengin Olmak İçin 8 Nasihat

Bu 10 Özellikten En Az 4’üne Sahipseniz Dünya Üzerindeki Nadir İnsanlar Listesine Dahilsiniz