,

Zengin Koca Nasıl Bulunur? İşte Taktik Ve Strateji İle Zengin Koca Bulmanın Yolları

Zengin bir koca nasıl bulacaksınız? İşte zengin koca bulmanın taktikleri 

 

Arzulanan biri olun

1 – Klişelere inanmayın. Güzel kadınlar bütün gün alışveriş yapar veya havuz kenarında oturur diye bir klişe vardır. Bu resme uyan bir hayat sürerseniz yerinizi başka bir kadın kolaylıkla alabilir çünkü bu imaja uyan bir sürü kadın vardır. Kendinizi farklı konumlandırmalısınız.

Bir diğer klişe de zengin kocaların sadece para için sevildiğidir. Sizi maddi yönden destekleyecek birini istemeniz normaldir ancak aynı zamanda bu kişiyi sevmeniz ve onunla bağ kurmanız da gerekir. Her insan gerçekten sevilmek ister.

2 – Kendinize saygı duyun. Erkeklerin çoğu zengin erkekler de dahil kendine saygı duyan kadınlardan hoşlanır. Sempatik ve hoş olmadığını düşünen birinden kim hoşlanır ki? Vücudunuza ve görüntünüze ( sağlıklı beslenin, spor yapın, şık giyinin ve temiz olun ) özen göstererek ona ne kadar değerli olduğunuzu gösterin.

3 – Eğitim alın. Zengin erkekler genellikle aptal kadınlardan hoşlanmaz. Kendilerinin oldukça zeki olduğunu düşünen bu erkekler kendilerine ayak uyduracak kadınlarla birlikte olmak isterler. Bu onlar için daha ilginçtir. Okuldayken sıkı çalışın ve okulu bitirdikten sonra da bir şeyler öğrenmeye devam edin. Mümkünse üniversiteye gidin. Gidemiyorsanız da kendinizi geliştirmek için bedava online kurslara katılın.

4 – Kültürlü olun. Zengin erkekler kültürel etkinliklere katılır ve sizin de bu etkinliklere katılarak ortama ayak uydurmanız gerekir. Sanat, müzik, edebiyat ve sinema gibi alanlarda kendinizi geliştirin. Yabancı kültürleri, tarihleri ve politikaları öğrenin ve keşfedin çünkü zengin erkekler sık sık seyahat eder.

5 – Kendiniz için bir şeyler yapın. Hiç kimse sığ ve hiçbir şey yapamayan içi boş biriyle birlikte olmak istemez. Bu çok sıkıcıdır. Hobileriniz veya gelecekle ilgili hayalleriniz var mı? Bunlar kişiliğinize artılar ekleyecektir ve donanımlı bir insan gibi gözükmenizi sağlayacaktır.

6 – Yetenekleriniz olsun. Yetenek seksidir ve sizi daha ilginç yapar. Yeni şeyler öğrenin veya sahip olduğunuz bir yeteneği geliştirin. Bunun en kolay yolu iyi bir aşçı olmaktır. Ancak bir müzik aleti çalmayı veya resim yapmayı da öğrenebilirsiniz.

7 – Tutkulu olun. Tutkulu bir aşık olmanın yanında hayatınızı da tutkulu yaşayın. Birisiyle birlikte olduğumuzda onun sevdiği şeyleri biz de sevmeye başlarız. Tutkunun seksi olmasının nedeni budur. Tutkularınızın peşinden gidin. Eskiden beri yapmak istediğiniz bir şeyler varsa onu mutlaka yapın.

Dikkate alınması gereken diğer hususlar

1 – Kendi kendinize de para kazanabileceğinizi unutmayın. Gençseniz kendinize bir şans verin. Tasarruf hesabınıza her ay para yatırın. Para miktarının bir önemi yok sadece biriktirmeye başlayın. Çalışıyorsanız işinizde en iyisi olmaya çalışın.

2 – Görüntünüzü, aklınızı ve kişiliğinizi değerlendirin ve bu konuda gerçekçi olun. Ortalama bir görüntünüz varsa, olayları geç anlıyorsanız ve sıkıcı bir insansanız unutun gitsin. Önce kendinizi geliştirin. Kişiliğiniz ve tarzınızla zengin ve güçlü görünmeniz gerektiğini unutmayın.

3 – Çok açık olmayın. Ne kadar parası olduğuyla ilgili konuşmayın. Kendisi bahsederse kibar bir şekilde dinleyin ancak soru sormayın.

4 – Bir hanımefendi gibi davranın. Küfür etmeyin, sarhoş olmayın, uyuşturucu kullanmayın, yüksek sesle gülmeyin, agresif olmayın ve frapan kıyafetler giymeyin. Zarif bir tarzınız olsun. Kibar olun ve etiketleri unutun. Önce kız arkadaş sonra eş olacaksınız metres değil.

İpuçları

Ona baskı yaparsanız uzaklaşacaktır. Beş senedir birlikteyseniz ve ortada hala yüzük yoksa bırakın gitsin.

Gerçekten iyi bir sevgili olun. Masaj sanatını öğrenin ve üzerinde kullanın.

Kıyafetlerinizde koyu lacivert, kahverengi, siyah, bej ve beyazı kullanın. Özel akşam yemekleri haricinde göz alıcı renkler kullanmayın. Klasik, 100% pamuk, ipek, yün, kaşmir ve keten gibi doğal malzemelerle yapılan iyi parçaları seçin. Bir sürü ucuz kıyafettense birkaç parça iyi kalite kıyafetiniz olsun. Üzerinde marka adı yazan kıyafetlerden kaçının.

Karşınıza çıkan erkek kendi çabalarıyla milyoner olmuş biriyse müsrif olmamalısınız. Güvenilir ve sağduyulu olun. Evlenmeden önce ondan para almayın. Ondan para alırsanız sizin “otlakçı” veya “zengin koca avcısı” olduğunuzu düşünecektir.

Güzel yemek yapmayı öğrenin. Zengin erkekler misafirperver kadınlardan hoşlanır. Ona mükemmel yemekler yapın.

Her zaman hanımefendi olun. Görgü kurallarını öğrenin ve her zaman kullanın.

Kendinize de zaman ayırın ve sizi özlemesine izin verin. Hayatınız, arkadaşlarınız ve binlerce uğraşınız olsun. İlginç ve eğlenceli bir insan olun.

Ayakkabılarınıza, çantalarınıza ve saatlerinize özen gösterin. Sade, deri veya doğal malzemelerden olsunlar ancak ucuz görünmesinler. Zenginlik pahalı mücevherler anlamına gelmez.

Mücevherleriniz sade olsun, dövme veya piercing yaptırmayın ve makyajınız göz batmasın ancak güzel olsun. Gölgelerden ve pırıltılardan uzak durun.

Güzel bir vücudunuz olsun. Ancak büyük göğüs silikonlarından yaptırmayın. Unutmayın siz “eş” olacaksınız.

 

Uyarılar

Nişanlanana kadar hediyeleri kabul etmeyin.

Kadınsanız zengin bir erkeği elde etmek için asla hamile kalmayın. Bu felakettir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vietnam Savaşı Sırasında Çekilmiş 10 Fotoğraf (Restorasyonlu)

Girişimcilerin Breaking Bad Dizisinden Çıkarması Gereken Dersler